Projektas „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“

Projektas „Socialinių paslaugų kokybės gerinimas, taikant EQUASS kokybės sistemą“

Liepos 3-5, 16 dienomis Valakupių reabilitacijos centre įvyko jau trečiojo EQUASS diegimo etapo įstaigų koordinatorių,  socialinių paslaugų įstaigų vadovų mokymai. Į mokymus atvyko 27 socialinių paslaugų teikiančių įstaigų darbuotojai iš daugelio Lietuvos miestų ir miestelių tame tarpe ir Palangos miesto socialinių paslaugų centro atstovai.
Mokymų metu koordinatoriai, o tarp jų ir mūsų Centro koordinatorė socialinė darbuotoja Gražina, susipažino su EQUASS kokybės principais ir kriterijais, EQUASS standarto diegimo strategijos rengimu ir kt. svarbiomis temomis. Mokymuose dalyviai įsivardijo savo įstaigų stipriąsias bei silpnąsias puses, dalinosi praktika ir diskutavo tarpusavyje kas jų vykdomoje veikloje jau atitinka EQUASS standartą, o kurios sritys – dar tobulintinos.
Centro direktorė dalyvavo vadovams skirtuose mokymuose, kurių  tikslas – suteikti socialinių paslaugų įstaigų vadovams žinių apie kokybės valdymą, EQUASS principus, reikalavimus ir pokyčių valdymą, siekiant didinti jų gebėjimus valdyti EQUASS diegimo procesą bei kurti naują įstaigos kokybės kultūrą.
Mokymuose dalyvavę 27 įstaigų vadovai mokymų metu įgijo žinių apie EQUASS sistemą, EQUASS diegimo proceso organizavimą įstaigoje. Charižmatiškasis koučingo specialistas  Povilas Petrauskas suteikė žinių apie komandos narių aktyvinimą, komunikacijos ypatumus, pokyčių įstaigoje valdymą.
Šie mokymai yra projekto „Socialinių paslaugų gerinimas taikant, EQUASS kokybės sistemą“ dalis.

Pasidalinkite
Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą
Susisiekite
Susisiekite
Iškilo klausimų? Mes čia tam kad padėtume!
Connecting...
Šiuo metu prisijungusių operatorių nėra. Prašome pamėginti vėliau. Arba palikite mums žinutę.
Visi operatoriai užimti. Prašome pamėginti vėliau
:
:
:
Turite klausimų? Parašykite!
:
:
Susirašinėjimo sesija baigėsi.
Was this conversation useful? Vote this chat session.
Good Bad