PMSPC plėtra Šventojoje

PMSPC plėtra Šventojoje

Tikėti sėkme, padėti žmogui susigrąžinti gyvenimo prasmę ir orumą – įsisąmonindami būtent šią intenciją, šiandien, 2021-09-27 dieną, negausus, tačiau nuoširdžių žmonių būrys, susibūrė Palangos miesto socialinių paslaugų centre, Šventojoje. Klebonas pašventino naujai įrengtas patalpas, palaimino darbuotojus linkėdamas skleisti gerumą. Meras Š. Vaitkus pasidžiaugė, kad socialinių paslaugų centras plečiasi dėka vadovės D. Dekontaitės profesionalumo, veržlumo ir ,be abejo, komandos kryptingumo dėka. Centro veiklos tikslas – kurti ir atkurti pažeistus žmogaus ryšius su artimaisiais, institucijomis ir pačiu savimi, kad įgytų resursų ir galimybių, būtinų pilnaverčiam dalyvavimui ekonominiame, socialiniame ir kultūriniame gyvenime bei visuomenėje priimtų gerovės bei gyvenimo standartų užtikrinimą.

Tikime, kad žinia apie norą padėti silpnesniam pasklis po Šventosios miestelį ir apylinkes, o profesionalų pagalba padės juos sustiprinti.

Teikiamos paslaugos:

Informavimas, konsultavimas, Dienos socialinė globa institucijoje, psichologinė pagalba, aprūpinimas techninėmis priemonėmis, pagalba į namus, specialiojo transporto paslauga, asmens poreikio vertinimai, techninės pagalbos priemonių nuoma. Visą reikiamą informaciją galite gauti atvykę adresu Žuvėdrų g. 4-2, Palanga (Šventoji) ar paskambinę socialiniai darbuotojai Ritai tel. 861246733.

Mes pasiruošę Jums padėti.

Pasidalinkite
Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą
Susisiekite
Susisiekite
Iškilo klausimų? Mes čia tam kad padėtume!
Connecting...
Šiuo metu prisijungusių operatorių nėra. Prašome pamėginti vėliau. Arba palikite mums žinutę.
Visi operatoriai užimti. Prašome pamėginti vėliau
:
:
:
Turite klausimų? Parašykite!
:
:
Susirašinėjimo sesija baigėsi.
Was this conversation useful? Vote this chat session.
Good Bad