Neįgaliųjų šokių festivalis ,,5 J"

Neįgaliųjų šokių festivalis ,,5 J"

Šiandien, 2018 10 25, Palangos miesto socialinių paslaugų centras, gavęs keliaujantį per Lietuvą šokių festivalio simbolį drožinėtą medelį su obuoliukais, tęsė neįgaliųjų šokių festivalio kelionę. Kelionė po stebuklų ir jausmų šalį prasidėjo Palangos ,,Baltijos“ pagrindinės mokyklos salėje. Nuoširdžiai dėkojame mokyklos direktoriui A. Kniukštai, pavaduotojai Svajonei, B. Gikarienei ir šokių studijai ,,Palangos Vėtrungė“, ir visiems geros širdies žmonėms, kurie prisidėjo organizuojant renginį. Svečių ,,5 J“ sulaukė iš Šilalės, Priekulės, Klaipėdos, Skuodo, Plungės, Kretingos. Liko tik žavėtis svečių išradingumu, grakštumu, originalumu, kūrybiškumu. Visi skirtingi, tačiau nuostabūs, nuoširdūs, linksmi ir paprasti.
Ačiū Palangos miesto socialinių paslaugų centro vadovei Daivai už besąlygišką rėmimą, kad renginys taptų tikro komandinio darbo rezultatu.
Tariame Jums nuoširdų ačiū už jūsų jausmus. Kažkas tikrai šiandien nusišypsojo Tau, nors gal ir nepastebėjai…Kažkas tikrai žavėjosi Tavo šypsena, Tavo nuoširdumu. Tyliai, su didžiuliu susižavėjimu ir kupina gerumo širdimi. Tad išlikite savimi. Skleiskite aplinkiniams savo šilumą. Būkite laimingi! SUSITIKSIME PRABĖGUS METAMS KRETINGOJE.
 
 
https://imgur.com/a/zFiuAGH
 

Share this post

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą
Susisiekite
Susisiekite
Iškilo klausimų? Mes čia tam kad padėtume!
Connecting...
Šiuo metu prisijungusių operatorių nėra. Prašome pamėginti vėliau. Arba palikite mums žinutę.
Visi operatoriai užimti. Prašome pamėginti vėliau
:
:
:
Turite klausimų? Parašykite!
:
:
Susirašinėjimo sesija baigėsi.
Was this conversation useful? Vote this chat session.
Good Bad