Kelionė į auksinio Elnio sodybą

Kelionė į auksinio Elnio sodybą

Šeštadienį, 2022-06-11, Palangos miesto socialinių paslaugų centro dalis paslaugų gavėjų bendradarbiaudami su sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija ,,Palangos Viltis” vyko į Telšių rajoną. Aplankėme puikiame gamtos prieglobstyje įsikūrusią, darbščių rankų išpuoselėtą ,,Auksinio Elnio sodybą”. Pirmiausia pažintis su sodyba prasidėjo motociklų muziejuje. Oho, kokia gausybė jų ten. Ar žinojote, kad antrojo pasaulinio karo metu vokiečiai kare jau važiavo šildomame lopšyje ir motociklo vairas taip pat buvo šildomas! Mums tai buvo naujovė!
Pasižvalgę po muziejų ėjome grožėtis metalinėmis skulptūromis, kurios pagamintos suvirinant smulkias transporto priemonių detales ir pūpso įvairiose teritorijos vietose. Aplankėme ir lamas bei kalnų aviną, ragų muziejų. O pasistiprinę nuvykome į Šatrijos kalną. Kopė tik ištvėrmingiausi, užkopę grožėjosi žodžiais nenusakomu vaizdu, kuriame debesys susilieja su žaluma. Nusileidę nuo kalno dar pasikalbėjome su žmogumi, kuris kūrena amžinąją ugnį!
Grįžę į autobusą aptarėme, kad Lietuva labai graži, o žmonės geranoriški. Juk kūrenti amžinąją ugnį žiemą vasarą tikrai nėra taip jau ir paprasta!
Ačiū už bendrystę 🥰 ir puikiai praleistą laiką!

Pasidalinkite
Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą
Susisiekite
Susisiekite
Iškilo klausimų? Mes čia tam kad padėtume!
Connecting...
Šiuo metu prisijungusių operatorių nėra. Prašome pamėginti vėliau. Arba palikite mums žinutę.
Visi operatoriai užimti. Prašome pamėginti vėliau
:
:
:
Turite klausimų? Parašykite!
:
:
Susirašinėjimo sesija baigėsi.
Was this conversation useful? Vote this chat session.
Good Bad